Регистрация    Вход    Форум    Поиск    FAQ



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
 Сообщение Добавлено: Чт фев 08, 2024 9:36 am 
Не в сети

Зарегистрирован: Чт фев 08, 2024 9:28 am
Сообщения: 1
У світі Інтернету відбувається безліч подій, про які неможливо все дізнатися самостійно. Я нещодавно відкрив для себе портал новин - https://it-news.com.ua/. Тут я дізнався, що американська компанія Apple випустила MGIE – революційну модель штучного інтелекту для редагування зображень. Це дає мені впевненість у розвитку цієї галузі на довгі роки вперед. Крім того, компанія Apple здобула перемогу на ринку смартфонів у Китаї в 2023 році, що збільшує довіру до цієї компанії. Інші новини допомагають мені орієнтуватися в запитах суспільства та визначати, що ще потрібно створити сучасним айтішникам.


Вернуться к началу 
 Профиль  
 
 Сообщение Добавлено: Вт апр 09, 2024 6:17 am 
Не в сети

Зарегистрирован: Чт янв 25, 2024 4:25 pm
Сообщения: 3
Вельми приємно бачити таку тему для обговорення, тим паче, що новини дійсно стали для нас важливіші та загалом, зараз займають велику частину нашого життя, Але також не потрібно забувати і про те, звідки брати ці новини, що потрібно використовувати тільки якісний новинний поортал, котрий зможе завжди вам надавати тільки перевіренні та актуальні новини. Я вам рекомендую відкрити для себе світ аналізу та дізнайтеся більше про політичну сферу України на порталі politanaliz.com.ua, де кожного дня виходять спеціальні матеріали про наше політичну сферу та загалом про інформаційний простір країни. З їх допомогою, я зміг для себе розкрити багатьох політичних діячів з іншою сторони, так до прикладу Шурма Ростислав https://politanaliz.com.ua/1071-shurma-rostyslav/ та його діяльність стали для мене відвертістю, і так з багатьма нашими діячами. Вони пропонують вам не лише інформацію, а й розкриваємо глибинні процеси та тенденції, що відбуваються в країні. Їх матеріали дають вам можливість краще розібратися в ситуації, розкриваючи різноманітні аспекти політичного життя.


Вернуться к началу 
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
 
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0

 
 

 
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Найти:
Перейти:  
cron
Русская поддержка phpBB